Polski Prawnik Lutz 813-786-3911

Polski Prawnik Tampa
Polski Prawnik Tampa
Polski Prawnik Tampa
Polski Prawnik Tampa
Polski Prawnik Tampa
Polski Prawnik Tampa

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka

Polski Prawnik Lutz

813-786-3911

727-538-4171

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Lutz Floryda

Agnieszka “Aga” Piasecka jest polskim prawnikiem w Tampa Bay na Florydzie. Adwokat Agnieszka Piasecka ma ponad 15 lat doświadczenia prawniczego oraz uprawnienia do praktyki  prawa na Florydzie (w Tampie) i w Polsce. Adwokat, Aga Piasecka, może pomóc Ci w każdej sprawie prawnej, między innymi: w sprawach cywilnych, rodzinnych, rozwodowych, emigracyjnych, spadkowych (testamenty i trusty), wypadkach, odszkodowaniach, jak rowniez DUI (prowadzenie pod wplywem alkoholu lub narkotykow) i mandatach drogowych, w sprawach nieruchomosci, reprezentacja w celu uzyskania benefitow social security, w obronie przed foreclosure jak również w przygotowaniu i interpretacji kontraktów i dokumentów biznesowych. Adwokat Agnieszka Piasecka ma również uprawnienia notarialne na Florydzie i może notaryzować dokumenty oraz pomóc w załatwieniu certyfikacji apostile. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna!

Adwokat Agnieszka Piasecka jest uprawniona do praktyki prawa na Florydzie i w Polsce. Adwokat Agnieszka Piasecka uzyskała Doktorat Prawa z wyróżnieniem w Stetson University College of Law na Florydzie oraz Magistrat Prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce. Agnieszka Piasecka studiowała również Prawo Międzynarodowe na Uniwersytecie w Tilburgu, w Holandii. Przed otworzeniem własnej kancelarii adwokackiej w Tampa Bay, adwokat Agnieszka Piasecka pracowała wcześniej w renomowanych firmach prawniczych w Polsce i w USA. Agnieszka Piasecka mówi biegle po polsku, po angielsku oraz po włosku i komunikuje się w języku hiszpańskim i rosyjskim.

Po BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację zadzwoń na:

813-786-3911

727-538-4171

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka is a Polish speaking lawyer in Lutz, Florida and Poland

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka is a lawyer in Tampa Bay, Florida and Poland, with 15 years experience and two law degrees one from Poland and one from Stetson University, College of Law in Florida. Aga Piasecka, Esq. speaks fluent Polish and English and has the knowledge and experience to assist you with all of your legal needs in Lutz, Florida and Poland.

For a FREE consultation call:

813-786-3911

727-538-4171 

Agnieszka zajmuje się między innymi następującymi sprawami:

  • Mandaty / Wykroczenia Drogowe

Po BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację zadzwoń na 813-786-3911 lub 727-538-4171

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka Polski Prawnik Lutz.